Kontaktai

Trakų istorijos muziejus
Kęstučio g. 4
LT - 21104 Trakai

Muziejaus administracija bendras
+370 528 55297
Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja
+370 528 53945
Pilies kasa, gidai
+370 528 53946
Faksas
+370 528 55288

Direktorius
+370 528 53941
Vyriausioji buhalterė
+370 528 53947
Sakralinio meno ekspozicija
+370 528 55297
S. Šapšalo karaimų tautos muziejus
+370 528 55286

Daugiau informacijos
info@trakaimuziejus.lt

Darbo laikas

Gegužė - Rugsėjis
Pilis
pirmadienis - sekmadienis
10:00-19:00

Balandis - Spalis
Sakralinio meno ekspozicija
trečiadienis - sekmadienis
10:00-18:00
 
Liepa
S. Šapšalo karaimų tautos muziejus
pirmadienis - ketvirtadienis
10:00-16:45
penktadienis
10:00-15:30
 
Balandis - Spalis
Medininkų pilis
trečiadienis - sekmadienis
10:00-18:00
 
Išsamesnė informacija čia

Medininkų pilis

Kainos, darbo laikas >>

Šv. Kazimiero g. 2, LT-13192 Medininkų k., Vilniaus r.

Ekskursijų, edukacijų užsakymas, informacija
tel. +370 525 05595,
tel. +370 685 18163
aleksandras.krivoseinas

Skyriaus vedėjas –
Gintautas Terleckas
tel. +370 696 60 246
gintautas.terleckas

Tautinių mažumų festivalis

totoriai-dcac8fe27e34f709945483cf2a227b13.jpg

„Čia mūsų gimtinė-čia mūsų namai 2020“
Liepos 8 d. nuo 12.00 iki 19.30
Trakų Salos pilyje

Programoje:

10.00 – 20.00 Tautų miestelis (amatai, kulinarinis paveldas, kūrybinės dirbtuvės, edukacija)

12.00 - Šventės atidarymas
Tautinių bendrijų meno kolektyvų koncertas
12.20 Trakų lenkų dainų ir šokių ansamblis „Troczanie
12.50 Trakų krašto totorių kolektyvas “Efsane
13.20 Rusų šokių kolektyvas „Rodničiok
13.50 Vokiečių bendruomenės ansamblis „Heimatgruss
14.20 Ukrainiečių dainos ansamblis „Čary
Ukrainiečių jaunimo ansamblis „Kalyna
14.50 Grupė „Folk vibes
15.20 Baltarusių liaudies dainų ansamblis „Svitanak“ ir grupė „Sepa Asorti
15.50 Vokiečių bendruomenės ansamblis „Heimatgruss
16.15 Trakų vyresniojo amžiaus tautinių šokių grupė „Vaivorai“ ir
jaunimo tautinių šokių grupė
16.30 Totorių kultūros centro ansamblis „Ilsu
17.00 Rusų šokių kolektyvas „Rodničiok
17.30 Karaimų ansamblis „Birlik
17.45 Rusų dainų ansamblis „Zabava
18.20 Lietuvos žydų bendruomenės žydų dainų ir šokių ansamblis „Fajerlech
19.00 Folkloro ansamblis „Jorė