trakai 
history 
museum
Education

Gotikinis miestelis

Gotikinis miestelis

Šv. Kazimiero g. 2, LT-13192 Medininkų k., Vilniaus r.

Informacija – tel. +370 528 53945, el. pašto adresas pasiteiravimui info@trakaimuziejus.lt

Darbo laikas:
balandžio–rugsėjo mėn. III – VII 10–18 val.
spalio–kovo mėn. IV – VII 10–18 val.

Edukacijos (iki 20 žm.): trukmė 1–2 val.
Edukacinis užsiėmimas „Gotikinis miestelis“
Užsiėmimo metu lankytojai supažindinami su brandžiųjų ir vėlyvųjų viduramžių miestų visuomene: karaliais, didikais ir riteriais, vienuoliais ir kunigais, miestiečiais ir valstiečiais; parodomos to laikmečio mados architektūroje ir aprangoje. Praktinio užsiėmimo metu moksleiviai daro bendrą (kolektyvinį) klasės darbą: vieni piešia miestą, kiti – miesto pastatus, gyventojus, gyvūnus. Pastarieji suklijuojami į miestą ir išeina bendras darbas, į kurį kiekvienas moksleivis įdėjo savo indėlį. Vieno užsiėmimo trukmė: 1 valanda. Edukacija vyksta Medininkų pilies konferencijų salėje.

Mokiniui, studentui – 1.00 Eur;
Suaugusiajam – 2.00 Eur.

Edukacinis užsiėmimas „Lietuvos pinigų istorija“
Užsiėmimo metu lankytojai supažindinami su trumpa pasaulio ir Lietuvos pinigų istorija (skaidrės ir pasakojimas). Po teorijos išklausymo seka praktinis užsiėmimas – sukurti savo pinigus (iš plastilino lipdyti piniginius lydinius, dekoruoti medines korteles ar apskritimus taip nupiešiant banknotus ar monetas). Vieno užsiėmimo trukmė: 1–2 valandos. Edukacija vyksta Medininkų pilies konferencijų salėje. Galima užsisakyti per Kultūros paso sistemą: http://kulturospasas.emokykla.lt

Mokiniui, studentui – 1.50 Eur;
Suaugusiajam – 3.00 Eur.

Edukacinis užsiėmimas „Senovės lietuvių religija“
Užsiėmimo metu lankytojai supažindinami su senovės lietuvių dievų hierarchija ir įvairove. Parodomas kunigaikščių, krivių, vaidelotų ir vaidilučių vaidmuo baltų visuomenėje, pagoniškų šventyklų rekonstrukcijos. Galiausiai apžvelgiamas pagonybės atgimimas (neopagonys) šių laikų Lietuvoje. Praktinio užsiėmimo metu moksleiviai daro bendrą (kolektyvinį) klasės darbą: vieni piešia pagonišką šventovę, kiti – šventovėje dalyvaujančius kunigaikščius, krivius, vaidilutes ir vaidelotus, paprastus gyventojus. Galiausiai visos figūros prilipdomos prie nupieštos šventyklos ir išeina bendras darbas, į kurį kiekvienas moksleivis įdėjo savo indėlį. Vieno užsiėmimo trukmė: 1 valanda. Edukacija vyksta Medininkų pilies konferencijų salėje.

Mokiniui, studentui – 1.00 Eur.

trakai 
istorijos muziejus

Opening Hours

Kovas, balandis,
spalis, lapkritis
II 12:00 – 18:00 val.
III-VII 10:00 – 18:00 val.

May – September
I – VII 10:00 – 19:00 val.

Gruodis – vasaris
III – VII 10:00 – 18:00 val.

contacts

Tel:+370 528 55297
Company code: 190757189
Kęstučio g. 4
Trakai, LT – 21104

solution

© 2020 Trakai Island Castle Museum
Privacy Policy