trakų 
istorijos 
muziejus
Parodos

Paroda "Žvilgsnis į pilį"

Paroda "Žvilgsnis į pilį"

Savicko suaugusiųjų dailės mokyklos tapybos pleneras ,,Žvilgsnis į Trakų Salos pilį‘‘ yra antroji dalis pernai vykusio plenero ,,Žvilgsnis iš pilies“. Savicko dailės mokykla pernai paminėjusi savo dvidešimtmetį, šiemet surengė jau devynioliktąjį tapybos plenerą gamtoje.                                                                                                                        Devynias dienas (06. 14 – 06. 22), šešiolika dalyvių, vadovaujami  dėstytojo Viktoro Binkio, tapė karaimų kenesą, miesto baziliką, menančią Vytauto Didžiojo laikus, nuostabią gamtą ir tai kas supa ir žvelgia į Trakų Salos pilį. Didžiojoje menėje vyko Ramunės Savickaitės vedama gėlių tapymo studija.

 Plenero metu buvo sukurta apie šešiasdešimt paveikslų su pakrančių promenadų vaizdais, gėlių natiurmortais ir karaimų bendruomenės narių portretais.  

Pirmąją šių darbų dalį išvydome liepos mėnesį surengtoje parodoje Savicko paveikslų galerijoje, Vilniuje. Atidarymo metu buvo įteiktas plenero prizas Justinai Čėsnaitei, Deimantei Čėsnaitei ir Vaidai Lukoševičiūtei už geriausią tapybinį žvilgsnį į pilį.

 Plenero vadovė - Savicko paveikslų galerijos direktorė Birutė Savickienė.

***

Plenere dalyvavo: Tatjana Rudienė, Rasa Beleškienė, Jūratė Ryliškė, Stanislava Baronienė, Miglė Černikovaitė, Romarika Pikelienė, Jūratė Ryliškė, Justina Čėsnaitė,  Erika Šernaitė, Guoda Varžgalytė, Deimantė Čėsnaitė, Lina Klakauskienė, Vaida Lukoševičiūtė, Viktorija Gudžiūnaitė. Marina Lapida, Eglė Lapinskienė, Andre Salvador.

trakų 
istorijos muziejus

darbo laikas

Kovas, balandis,
spalis, lapkritis
II-VII 10:00 – 18:00 val.

Gegužė – rugsėjis
I – VII 10:00 – 19:00 val.

Gruodis – vasaris
III – VII 10:00 – 18:00 val.

kontaktai

Tel:+370 528 55297
Įmonės kodas: 190757189
Kęstučio g. 4
Trakai, LT – 21104

sprendimas

© 2020 Trakų istorijos muziejus
Privatumo politika